Вітаю!
Ви на офіційному веб ресурсі Асоціації Аграрних Перевізників України!
Ідея створення такої незалежної та об’єктивної платформи комунікації учасників аграрного ринку України виникла в мене ще у 2014 році. Це успішно вдалося втілити в реальність.

Об’єднання між професійними гравцями агросфери наразі сприяє координації та ефективному регулюванню взаємовідносин між товаровиробниками, перевізниками, транспортно – експедиторськими компаніями та безпосередньо отримувачами товару.

Також це суттєва перевага в роботі перевізників, особливо малих організацій, адже об’єднання зусиль допомагає збільшити ефективність виконання транспортних робіт та підвищити якість обслуговування вантажовласників.

Як для малих транспортних компаній, так і для масштабних перевізників бути членом ААПУ – означає бути захищеним, адже ми представляємо Ваші інтереси в державних установах, координуємо Ваші зусилля у сфері розширення ділової активності. Об’єднуємо транспорті компанії в єдину систему, що є в свою чергу, повноцінним підтвердженням їх високого професіоналізму та стійкої репутації на арені агробізнесу.

Асоціація Аграрних перевізників України сприяє вирішенню складних проблем своїх учасників, відтак і зарекомендувала себе як надійне об’єднання, що має єдину мету: «Партнерство – задля ефективності»!

Президент «Асоціації Аграрних Перевізників України»
(АПУ) Кучерова Яніна Володимирівна